Ballowie na Litwie!

Historia braci Ballów przybrała w ostatnim czasie zaskakujący obrót. Po tym, jak ich ojciec LaVar zadeklarował przejście synów na profesjonalizm, dosyć szybko udało im się znaleźć klub. Ich kierunek jest jednak równie zadziwiający, jak kolejne posunięcia ich ojca, gdyż LiAngelo oraz LaMelo podpisali kontrakty z litewskim Prienu Vytautas.

Rodzeństwo zamelduje się na Litwie w styczniu i podpisało ono kontrakty do końca sezonu, tym samym pozbawiając się możliwości gry w lidze akademickiej. Jest jednak bardzo wątpliwe, iż zobaczymy Ballów grających w lidze litewskiej. Powszechnie mówi się o tym, iż otrzymają minuty w lidze bałtyckiej, posiadającej mniejszą renomę. Prezydent klubu – Vilius Vaitkevicius przyznał, iż zespół jest zobowiązany aby rozwinąć rozwinąc talent zawodników.

Sam LaVar skomentował ten transfer mówiąc, iż pieniądze się nie liczą, a najważniejsze dla niego było to, aby obaj mogli grać razem. Agent duetu dodał, iż na stole były inne oferty, ale ta od BC Prienau miała najwięcej sensu.

Warto również dodać, iż trener zespołu – Virginijus Šeškus nie mówi w języku angielskim oraz jest powszechnie uważany za „litewskiego LaVara”. Echem odbiło się spotkanie, kiedy Šeškus wyrzucony ze spotkania zdjął cały swój zespół z parkietu.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz