Marcin UszyńskiMarcin Uszyński
22/08/2017

O.J. Mayo: „Chce otrzymać drugą szansę”

O.J. Mayo, który od 1 lipca 2016 przebywa na dwuletniej banicji po tym, gdy NBA ukarała go za kolejne już złamanie polityki antydopingowej, w ostatniej rozmowie z prasą poinformował, że zamierza walczyć o swój powrót do ligi. Zawodnik zadeklarował, że zrozumiał swój błąd i zamierza zrobić wszystko, aby otrzymać nowy kontrakt od drużyny NBA. Jak wynika z deklaracji, O.J pragnąłby powrócić do Milwaukee, gdzie spędził ostatnie trzy lata swojej kariery.

Chcę wrócić do tego, co tam zostawiłem. Byłem częścią tej organizacji, świetnie czułem się pod opieką Jasona Kidda, z którym mam świetne relacje. Podobnie układało mi się z kolegami… Giannisem Antetokounmpo czy z Khrisem Middletonem. Czułem się tam dobrze, a oni chcieli bym był częścią tego organizmu, podpisując ze mną wysoki kontrakt. Ja jednak zawiodłem i bardzo tego żałuję. Pragnę drugiej szansy.

W ostatnim sezonie gry (2015/16), Mayo notował zdobywał średnio 7.8 punktu, 2.6 zbiórki i 2.9 asysty w niespełna 27 minut gry. Gracz przed otrzymaniem kary miał otrzymać najwyższa w karierze umowę oscylującą wówczas wokół $64 milionów dolarów!

Loading Facebook Comments ...

Komentarze