Clippers zatrudnili Kevina Garnetta

Jeszcze przed rozpoczęciem obecnego sezonu, a tuż po oficjalnym zakończeniu sportowej kariery, Kevin Garnett uczestniczył kilkukrotnie w treningach Los Angeles Clippers.

I choć KG ostatecznie nie został asystentem Doca Riversa, w zeszłym tygodniu przyjął propozycję ekipy z Los Angeles zostania konsultantem drużyny. Garnett będzie zajmował się treningami z wysokimi zawodnikami Clippers, jednak nie będzie na ławce drużyny ani nie ma zamiaru podróżować wraz z nią na mecze wyjazdowe. Jest to rola bardzo podobna do tej, którą w Warriors pełni od 2 sezonów Steve Nash.

Z takiego obrotu spraw niezwykle zadowolony jest w szczególności DeAndre Jordan (za ESPN):

„Fantastycznie, fantastycznie, fantastycznie. (…) Jest on kimś, kogo zawsze podpatrywałem. Nawet grając przeciwko niemu. Tak więc wszystkie uwagi, wszystkie wskazówki, które mi daje, to świetna sprawa. Kiedy on jest w pobliżu, ja chcę się po prostu od niego uczyć. Jest jednym z głównych powodów, dla których tak dużo mówię, tak głośno mówię, kiedy jestem na parkiecie. Kiedy oglądam taśmy, jak gra albo jak gram przeciwko niemu, jego wpływ na grę – po obu stronach parkietu – to jest coś zaraźliwego. „

 

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz