Derrick Rose przeprosił szatnię

Derrick Rose ogłosił w niedzielę, że wraca do drużyny po kryzysie emocjonalnym jakie przechodził przez kilka minionych tygodni i jak dowiadujemy się z raportu, jego comeback wiązał się z przeprosinami jakie złożył wobec każdego z graczy Cavaliers. Mówił o tym trener Lue:

Zapytał mnie przed rzutówką [vs. Scramento Kings] czy może porozmawiać z zespołem o tym co się wydarzyło. Wszyscy przyjęli to bardzo pozytywnie i powitali go w zespole z szeroko otwartymi ramionami. Nie musiał tego robić, ale ma klasę i zdecydował się o tym z nami porozmawiać. W każdym razie ta sprawa to nie jest nic wielkiego, nic o czym musimy dużo gadać.

29-letni rozgrywający miał czuć się zobowiązany do takiego gestu, gdyż odczuwał wrażenie zażenowania swoją postawą. Przypomnijmy, że gracz po kontuzji kostki 20 listopada, krótko po tym opuścił Ohio informując, że zamierza rozważyć zakończenie swojej koszykarskiej kariery.

Teraz Rose nadal rehabilituje swój kontuzjowany staw i jak na razie, nie wiadomo kiedy może wrócić do rotacji Cleveland, która swoją drogą radzi sobie bez niego bardzo dobrze. Minionej nocy bowiem Cavs wygrali 13. kolejny mecz. Coach Lue zapytany o Derricka, dodał na pomeczowej konferencji:

On przechodzi spokojną rehabilitacje i wróci aż osiągnie pełne zdrowie. Niczego nie będziemy przyspieszać. Na pewno nie zagra w kilku kolejnych grach. Będziemy po prostu przyglądać się jego rekonwalescencji i ocenimy to za jakiś czas

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz