Eric Bledsoe będzie mógł trenować z Suns, ale nie wróci do rotacji

Marcin Uszyński
05/11/2017
503 Odsłon 1 Komentarze

Po tym, gdy kolejne rozmowy na temat wymiany z udziałem Erica Bledsoe nie przynoszą rezultatów (nie dalej jak w sobotę jakimkolwiek szansom na deal z Pistons zaprzeczył Stan Van Gundy), Phoenix Suns zdecydowali się przywrócić rozgrywającego do drużyny. Jak utrzymuje jednak Shams Charania, powrót ten ma polegać jedynie na zezwoleniu Ericowi na treningi oraz pracę ze sztabem, a nie ponowne dołączenie do meczowej rotacji. Suns nie chcąc bowiem obniżać wartości transferowej gracza, udostępnią mu bazę szkoleniową, aby ten utrzymywał swoją formę.

Przypomnijmy, że Bledsoe został wydalony z Suns za formułowanie krytycznych słów wobec swojej drużyny. Chodzi konkretnie o ten wpis na jego twitterze opublikowany na krótko przed oficjalną informacją o zwolnienieniu coacha Earla Watsona:

Eric po tym jak władze klubu zdecydowały się go ukarać, tłumaczył pokrętnie, że chodziło o… rzekomą wizytę u fryzjera. To oczywiście nie przekonało sztabu, który odsunął rozgrywającego od drużyny i rozpoczął szukanie wymiany.

Swoją drogą, w niedzielę liga NBA ustosunkowała się do twitterowej publikacji Erica i ukarała go karą 10 tysięcy dolarów grzywny, chcąc przestrzec innych zawodników przed pomysłem publicznego krytykowania swoich drużyn w celu wymuszenia wymiany.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Komentarz

  1. Pingback: Wstajesz i Wiesz! 56 punktów Hardena i career-high Porzingisa. Porażka Cavs. | Zaspany.com

Zostaw komentarz