Fultz może nie wrócić w tym sezonie

Informowaliśmy jakiś czas temu, że rehabilitacja Markelle Fultza zaczęła zmierzać w dobrym kierunku. Zawodnik wznowił treningi i wkrótce dołożyć miał to tego normalną aktywność koszykarską, włączając w to gierki z kontaktem. Nie było jednak jasne, czy Sixers zamierzają wprowadzić go przy tej okazji do regularnej rotacji meczowej. Wszystkie raporty jakie dobiegały z obozu w Filadelfii, zaznaczały jedynie, że proces powrotu przebiega pomyślnie, bez dodatkowych informacjo o konkretnych datach.

W związku z tym, dziennikarze rozpoczęli podpytywać o szczegóły GM’a Sixers- Bryan Colangelo. Ten jednak pozostając enigmatycznym, zastrzegł, że szansa na to, że młody zawodnik wróci w tym sezonie, waży tyle samo co opinie, że rozgrywający w ogóle nie wróci na parkiet przed wakacjami:

Przypomnijmy, że Markele Fultz przed tym zanim zdecydowano wycofać go z gry z powodu urazu barku, zdążył w tym sezonie rozegrać zaledwie cztery spotkania.

Rzut juniora, nadal nie wygląda jednak dobrze. Świadczą o tym ukradkiem robione ujęcia, gdzie widać, że zawodnik ma wciąż problem z oddaniem poprawnie wyglądających prób.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz