Kevin Durant spotkał się z Warriors i Clippers. Jak wypadły prezentacje obu zespołów?

W pierwszej kolejności na KD czekali przedstawiciele Warriors. Świta z Oakland w tym przypadku to Steve Kerr, Curry, Draymond Green, Thompson oraz Andre Igoudala. Nie wiele wiadomo z oficjalnych źródeł na temat tego, jak Durant zareagował na wizję, którą przedstawili mu wicemistrzowie NBA z tego roku. Jedyne co wiemy „na pewno”, to to, że KD nie obiecał im dosłownie niczego. Co więcej nikt z grona osób z Golden State nie był w stanie wywnioskować niczego po reakcjach najbardziej rozchwytywanego z wolnych agentów tego lata.

hi-res-a5f632a078a5439b18ac26882b4b9542_crop_north

Po spotkaniu z Warriors przyszła pora na Clippers i ich delegacje na czele której stał Doc Rivers. Wraz z nim na miejscu obecni byli także Blake Griffin, DeAndre Jordan, Steve Ballmer oraz Lawrence Frank. Podobno to co wywarło na KD największe wrażenie, to wizja przyszłości klubu. Na potwierdzenie tych słów, raport twittowy od ESPN:

Już jutro, a właściwie dzisiaj, Durant spotka się z Celtics oraz ze Spurs. Tutaj jednak trudno uwierzyć w szansę Ostróg, ze względu na nikłą możliwość zaoferowania supergwiazdorowi Thunder wielkich pieniędzy. Chyba, że Kevin jednak nie będzie podążał tylko za pieniędzmi, a w San Antonio zrobią taki pokaz, że „kasa nie będzie potrzebna”. Trudno jednak w to uwierzyć.

Na sam koniec Durantowi zostaje spotkanie z Heat, którzy podpisali niedawno Hasana Whiteside’a. Niestety dla Miami, maleją ich szanse na utrzymanie przy sobie Dwyane’a Wade’a. „Flash” ponoć ma 4 oferty zaczynające się od 20$ milionów (jak podaje „The Vertical”) za sezon, a Riley chciał, by zagrał u nich za dwa razy mniej. Czy ew. brak Wade’a miałby decydujący wpływ (o ile Heat się liczą faktycznie) na decyzję ze strony KD?


MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz