Kyrie Irving poprosił szefów Cavaliers o wymianę

Szok to chyba mało powiedziane. Wielu rzeczy w Cleveland mogli się spodziewać, włącznie ze stawianymi przez LeBrona Jamesa przeróżnymi żądaniami, ale taiej decyzji Kyrie’go Irvinga nie przewidział raczej nikt. Jak informuje Brian Windhorst z ESPN, rozgrywający poprosił szefów Cavaliers na spotkaniu w zeszłym tygodniu o poszukanie wymiany, która zakończy jego przygodę z Ohio.

Kyrie nie chce już podobno dłużej grać u boku LeBrona Jamesa i chce spróbować swoich sił jako lider zespołu. Czyżby znudziło mu się granie w Finałach NBA?

Od razu wyklarowała się tuż grupa prowadząca w ewentualnym wyścigu po usługi Irvinga. Sam zawodnik wybrał sobie 4 ekipy – Knicks, Heat, Spurs i Timberwolves – do których chciałby trafić. Jednak Cavs nie mają absolutnie żadnego powodu, aby nie wysłuchać każdej oferty i wybrać po prostu najlepszą z nich. Mogą też nie robić zupełnie nic i poczekać aż Irvingowi zwyczajnie przejdzie. Jego kontrakt wygasa jest ważny jeszcze przez co najmniej dwa sezony i posiada opcję gracze na trzeci.

Nieco w cieniu tych wydarzeń Cavs robią też porządki w swoim front-office (rychło w czas!). W najbliższym czasie dotychczasowy asystent Davida Griffina Koby Altman zostanie mianowany nowym Generalnym Menedżerem zespołu.

Jedno jest pewne – to na pewno nie będzie spokojne lato w Cleveland. I to rok przed wolną agenturą LeBrona.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz