LeBron docenił Dennisa Smitha Jr. i skrytykował Knicks

Marcin Uszyński
13/11/2017
25 Shares 1934 Odsłon 1 Komentarze

LeBron James przy okazji swojej ostatniej wygranej rywalizacji z Dallas Mavericks, był zapytany o znakomicie prezentującego się od startu rozgrywek debiutanta Dennisa Smitha Juniora. W odpowiedzi odparł:

Dallas muszą być dumni, że go przejęli. Knicks pominęli kogoś naprawdę dobrego, więc to Dallas zyskało prawdziwą perełkę, nieoszlifowany diament. Jednak on powinien być Knicksem. Zdaje sobie sprawę, że to co powiedziałem zrobi nagłówki, ale mówię… on powinien być graczem Knicks. Ma wielki talent, atletyzm, wszystkie te umiejętności… rzut, penetracje. Staje się lepszy wykorzystując szanse jakie są mu dane. Wielki talent, naprawdę.

James musiał być pod wrażeniem występu żółtodzioba, który rzucił jego Cavs 21 oczek będąc 50% z gry, a do tego zaliczył 5 zbiórek, 3 asysty, 2 przechwyty i blok. Dennis zalicza w tym sezonie średnio 14.8 punktów, 4.9 asyst, 3.8 zbiórek i przechwyt w 28 minut.

Przypomnę, że Knicks wybierający tuż przed Mavericks z ósmym numerem postawili na innego rozgrywającego Franka Ntilikinę. Dla porównania, point-guard Nowojorczyków ma średnią na poziomie 4.4 punktów, 5.0 asyst, 2.1 zbiórek i 1.8 przechwytów w 21 minut.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Komentarz

  1. Pingback: Dziś w nocy: Redick wraca do LA i ma do pogadania z Riversem. Cavs vs. Knicks. | Zaspany.com

Zostaw komentarz