LeBron James: „Nie krytykowałem Franka, oceniłem ruch Knicks i Phila Jacksona”

Ciąg dalszy ma historia z weekendu, która wywołał małą burzę na linii Cleveland-Nowy Jork. Wczoraj pisałem Wam o wypowiedzi Jamesa, który skrytykował wybór Knicks w minionym drafcie, a później uzupełniłem donos o odpowiedź jaką skierowali wobec LeBrona gracze Knickerbockers. Sprawa nie stanęła jednak tylko na korespondencyjnych wypowiedziach zawodników za pośrednictwem mediów, a zabrnęła na boisko, bo w poniedziałkową noc w Madison Square Garden oba zespoły rywalizowały ze sobą. Atmosfera konfliktu LBJ-NYK przeniosła się więc także na parkiet, gdzie doszło do przepychanki pomiędzy Enesem Kanterem a Bronem właśnie:

Cavs wygrali ten mecz, ale temat nie ucichł wraz z ostatnim buzzerem, bo także później słyszeliśmy soczysty trash-talk:

Poza tym dziennikarze nie odpuścili i ciągnęli LeBrona za język, zmuszając go do ustosunkowania się do tego całego zamieszania. Lider Cleveland odparł:

Nie myślałem o tym co mi się sugeruje (Frank Ntilikina) gdy rozmawialiśmy o Dennisie. Miałem na myśli tylko organizację Knicks i Phila Jacksona. O tamtym momencie wyboru, o tym, że talent Dennisa Smitha pasowałby do talentu Porzingisa. To wszystko.

[…]

Nie miałem na celu krytyki Franka, ale są ludzie, którzy żyją tym tak jak Enes Kanter. On zresztą zawsze ma coś do powiedzenia.

 

Po meczu, na swoim instagramie zamieścił zdjęcie z MSG, które podpisał „King of NY” oraz oznaczył je hasztagiem #myfavoriteplayground:

You’re welcome.. 👑of NY #myfavoriteplayground #striveforgreatness🚀

Post udostępniony przez LeBron James (@kingjames)

Enes -a jakże- nie mógł puścić tego płazem:

Te wszystkie wypowiedzi robią nam narrację na kolejne starcia obu ekip, choć z uwagi na to, że zespoły zmierzą się ze sobą dopiero w kwietniu 2018, temperatura tego napięcia może nieco zelżeć.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz