Lista Obecności: Cavs vs. Rockets, Hawks vs. Grizz oraz derby Los Angeles!

1:00 Chartlotte Hornets – New Orlean Pelicans

Szerszenie nie miały ostatnio zbyt wymagających rywali, ale są 2:0 w pierwszych dwóch meczach bez Ala Jeffersona. Dziś pierwszy prawdziwy test i zdaje się, że jutro w porannym skrócie napiszemy, iż w pomalowanym zabrakło właśnie Big Al’a.

1:00 Cleveland Cavaliers – Houston Rockets

UWAGA! Cavaliers dokonali kolejnych wzmocnień.

To wygląda dziwnie (jak zawsze), ale mam przeczucie, że to wypali:

jr

1:00 Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks

Od kilku dni amerykańskie branżowe media(a także i my) pisały o zamieszaniu wokół Larry’ego Sandersa. Zawodnik miał zostać odsunięty przez Jasona Kidda od drużyny, później okazało się, że opuścił team z powodów osobistych, a niecałą dobę temu doniesiono, że Larry chce skończyć z koszykówką. Dziś plotki te zostały zdementowane:

1:00 Washington Wizards – New York Knicks

Pamiętajcie o konsekwentnym i codziennym głosowaniu na Marcina do All Star Game. Wiem jakie emocje budzi dyskusja nad słusznością takiej ewentualności i mam nawet coś w tej kwestii do powiedzenia…

…ale zdecydowana większość kibiców NBA w Polsce widzi w tym fajną zabawę. Tak trzymać! Kto nie wie o co chodzi, niechaj klika!

zakład

1:30 Atlanta Hawks – Memphis Grizzlies

1:30 Brooklyn Nets – Boston Celtics

Boston Celtics od chwili kiedy opuścił ich Rajon Rondo przegrywają seriami. To już drużyna w odwrocie. Adam zdradził mi, że omyłkowo postawił na Celtów dzisiejszy bukmacherski kupon. Oznacza to, że jutro będzie miał zły humor.

2:00 Chicago Bulls – Utah Jazz

2:30 Dallas Mavericks – Detroit Pistons

3:00 Denver Nuggets – Orlando Magic

3:30 Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns

Phoenix Suns jeśli przegrają, to zrobią to na własne życzenie. A jest to jeden tych meczów, na które trudno się zmobilizować. Przegrana Słońc w sytuacji, gdy na karku siedzą im chłopcy Brooksa, byłaby głupotą.

4:00 Sacramento Kings – Oklahoma City Thunder

OKC po imponującym runie znowu przegrywają. A muszą gonić! i wierzcie mi, że będziemy pisać tak, aż do końca sezonu regularnego. Gonitwa ta jest bardzo nierówna, a porażki z teamami z topu nie napawają optymizmem fanów Thunder. Strata 5 spotkań do PO to na zachodzie AŻ, a nie TYLKO.

4:30 Golden State Warriors – Indiana Pacers

4:30 Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz