Lista Obecności: Raptors spróbują przełamać impas w meczu z 76ers, występ Dragica przeciwko Suns pod znakiem zapytania, GSW vs. Nets!

golden stat dwil

1:00 TORONTO RAPTORS vs. PHILADELPHIA 76ERS

Na Łazarskim rejonie W Toronto nie jest kolorowo, a mimo łatwej konferencji, ligowa rzeczywistość to nie Disney. Ekipa Raptors przegrała pod rząd 5 ostatnich spotkań i krzesełko coacha Caseya musi grzać go w pupę, nawet mimo to iż Kanadyjczycy są nadal drugą drużyną Wschodu. Plan na dziś dla Raps, to oczywiście wygrać z Phily… to oczywiste. Plan na jutro? Powalczyć o McGee lub Blatche, którzy mogliby dać im trochę centymetrów i głębi, której tak potrzebują.

1:30 GOLDEN STATE WARRIORS vs. BROOKLYN NETS

Golden State Warriors po dotkliwej porażce z Cavs znowu grają szybko. Za szybko dla innych i wydaje się, że w tym sezonie PRZEGRAĆ są zdolni tylko z Cleveland właśnie. Połknęli Raps, połknęli bohaterskich i naprawdę niezłych wczoraj Celtics. Mają wachlarz opcji i potrafią odpowiedzieć zarówno wysokimi jak i niskim lineupem. Dziś Steve Kerr zapowiedział eksploatacje Andrew Boguta i kilka minut mniej dla Draymonda Greena, który używany jest ostatnio w rotacji niemal bez przerwy.

1:30 PHOENIX SUNS vs. MIAMI HEAT

Coach Spo poinformował media, że kontuzja pleców Gorana Dragicia może wykluczyć go z dzisiejszego pojedynku przeciwko Phoenix Suns. Wraz z ewentualną nieobecnością Słoweńca konfrontacja ta traci podtekst. Status Gorana to game time decision. Podobnie sprawa ma się w przypadku przeziębionego Birdmana.

2:00 LOS ANGELES CLIPPERS vs. MINNESOTA TIMBERWOLVES

Doc Rivers z żalem będzie dziś patrzył w stronę Kevina Garnetta mając świadomość, że gdzieś w negocjacjach o jego pozyskanie coś niestety przegapił. Nie to jednak powinno go martwić. Otóż Clippers powinni skupić się na próbach przekonania negocjującego wykupienie kontraktu z 76ers Javale’a McGee, aby ten wybrał właśnie Los Angeles. Nie wolno im nie zawalczyć o JaVale’a, o którego starać się będą przecież też inni.

Swoją drogą, to powinno być łatwe zwycięstwo ekipy gości. W drużynie wilków może zabraknąć:

2:30 NEW ORLEANS PELICANS vs. DALLAS MAVERICKS

Norris Cole wniósł chyba do szyków Pelies mistrzowską jakość, bo Ci od jego przyjścia są już 5-0 i nie zamierzają ustać w pogoni z Thunder. Są o krok za nimi, a każde ich zwycięstwo to refluks żołądkowy Russella Westbrooka. Sam Norris jest w tych pięciu ostatnich spotkaniach średnio powyżej 10 oczek, 4 asyst, prawie 3 zbiórek i tylko zawstydzony przeciwko byłemu zespołowi nie trafił ani jednej z 10 prób do których się złożył.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz