Lista Obecności: Do rotacji Wizards powraca Bradley Beal. San Antonio Spurs vs. Phoenix Suns.

NBA: Phoenix Suns at San Antonio Spurs

1:00 DETROIT PISTONS – WASHINGTON WIZARDS

Coach Wittman, który podobno nadal jest bezpieczny na swoim stanowisku, będzie miał dziś do dyspozycji powracającego po kontuzji Bradleya Beala. Zawodnik będzie prawdopodobnie na limitownych minutach,.

1:30 ATLANTA HAWKS – MIAMI HEAT

1:30 TORONTO RAPTORS – NEW YORK KNICKS

To będzie smutny wieczór w Nowym Jorku. Zmarł wieloletni reprezentant Knickerbockers- Anthony Mason. Nasz tribute dla Anthony’ego zamieściliśmy dziś TUTAJ.

Kanadyjczycy mają poczucie humoru:

2:00 MEMPHIS GRIZZLIES – MINNESOTA TIMBERWOLVES

Grizz liżą rany po wczorajszym fa-tal-nym występie przeciwko LA Clippers. Dziś najlepsza okazja, by odbić wczorajszą porażkę i utrzymać dystans w coraz ciaśniejszej „trójce” wschodu.

2:30 BROOKLYN NETS – DALLAS MAVERICKS

Na twitterze Dallas Mavs mają bekę z swetra Dirka. Do tej pory myślałem, że tylko moja Mama nie rozumie jak bardzo ten rodzaj swetra jest zły. Tak bardzo nie lubiłem golfów. Tak bardzo Mama chciała bym je nosił.

3:00 SAN ANTONIO SPURS – PHOENIX SUNS

Suns poczuli krew. Dosłownie! Z rotacji ich największego rywala wypada Russ Wesbtrook, który z powodu uszkodzenia kości jarzmowej musiał poddać się zabiegowi chirurgicznemu. Jego pauza to góra 2-3 mecze, ale to szansa na odbicie ósmej pozycji, której tym razem bronią Thunder. Dziś starcie z San Antonio Spurs, którzy byli jeszcze wczoraj o tej porze w sprzeczności z czterema przegranymi pod rząd. Mimo wyjścia z indolencji nadal są na minusie. Ten mecz ma wymiar walki o Playoffs… na bij-zabij, na śmierć i życie. To ten czas.

3:00 MILWAUKEE BUCKS – UTAH JAZZ

Jazz krzywdzą koszykówkę, a jednak potrafili zwyciężyć w pierwszym wyjazdowym starciu obu ekip. To pierwsze spotkanie było zresztą dość interesujące, ale dziś głównych scenarzystów tamtego spektaklu zabraknie. Po stronie Kozłów nie będzie Brandona Knighta, którego talenty z Milwaukee zniknęły wraz z końcem trade deadline day. Podobnie stało się z Enesem Kanterem. W ekipie Bucks pauzować może nadal OJ Mayo, który zmaga się z kontuzją pachwiny. Nici więc z WIDOWISKA.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz