Lista Obecności: Wizards vs. Hawks, Bulls vs. Rockets, Mavs vs. Warriors!

Obejrzyj, nakręć się i jednocześnie utwierdź w tym, że NBA to Twoja prawdziwa pasja:

Dziś 11 spotkań. Godzinowa rozpiska wraz z okołomeczowym raportem prezentuje się następująco:

1:00 INDIANA PACERS vs. DETROIT PISTONS

Paul George wróci… w marcu? Klik!

1:30 WASHINGTON WIZARDS vs. ATLANTA HAWKS

O sukcesie Atlanty słów kilka… klik, klik.

1:30 DENVER NUGGETS vs. BOSTON CELTICS

Nuggets szorują brzuchem o dno… żenady. Przegrali 10 w ostatnich 11 meczów i kiedy zdaje się, że dni Briana Shawna w Denver są policzone, GM drużyny mówi tak:

Jesteśmy organizacją skoncentrowaną na procesie, nie podejmujemy emocjonalnych decyzji. Oczywiście nikt z nas nie jest zadowolony z dotychczasowego braku sukcesów, ale stoimy twardo za Brianem i wierzymy, że szybko uda nam się wrócić na właściwy tor.

1:30 BROOKLYN NETS vs. TORONTO RAPTORS

Brooklyn wypadnie prędzej czy później z realnej gry o Play-Offs, ale Kevin Garnett nie chce mówić oficjalnie o wykupieniu swojego kontraktu… choć jednocześnie patrzy z sentymentem w stronę Los Angeles, gdzie z równą sympatią spogląda nie niego Doc Rivers. Być może coś z tego będzie… czytaj!

2:00 CHICAGO BULLS vs. HOUSTON ROCKETS

Nieważne czy zarabiasz kilkadziesiąt dolców, czy kilkadziesiąt milionów dolarów. Kiedy przychodzi zima stulecia, nie ma zmiłuj. Oto Derrick Rose w akcji podczas odśnieżania swojego Bentleya:

chi city odśnieżam bentleya

2:00 LA LAKERS vs. MILWAUKEE BUCKS

2:00 MIAMI HEAT vs. MINNESOTA TIMBERWOLVES

Flip Saunders zdaje się być poruszony wideo-dowcipem jaki przygotowali PR’owcy Minny przed spotkaniem Cavs-Wolves. Mówił tak:

Nie wiedziałem o tym. Nie popieram tego i myślę, że jako organizacja powinniśmy być ponad takimi rzeczami. Powinniśmy doceniać Kevina, to co dla nas zrobił. Gdy tu był stał się graczem formatu All-Star, był złotym medalistą IO i zrobił wiele pozytywnych rzeczy dla Wolves. […] Czy to było zabawne? Być może, ludzie uznali, że to śmieszne. Jednak ja nie. To nie jest kierunek w jakim chcemy iść, niezależnie kto sądzi, że to dowcipne. Czy np San Antonio zrobiłoby tak? Nie sądzę. I my również nie powinniśmy.

2:00 OKLAHOMA CITY THUNDER vs. NEW ORLEANS PELICANS

2:30 ORLANDO MAGIC vs. SAN ANTONIO SPURS

Do gry po dłuższej przerwie wracają Marco Belinelli oraz Manu Ginobili.

3:00 MEMPHIS GRIZZLIES vs. UTAH JAZZ

Różnica:

4:00 DALLAS MAVERICKS vs. GOLDEN STATE WARRIORS

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz