NBA pokaże na żywo selekcję do Meczu Gwiazd

Kurz po wydarzeniach gwiazdorskiego weekendu opada, ale wciąż słychać echa dotyczące tego, co miało miejsce tuż przed jego startem. Chodzi oczywiście o styl w jakim dokonano selekcji składów na Mecz Gwiazd. I tak jak z akceptacją przyjęliśmy fakt, że od teraz składy wybiorą wskazani przez nas- głosujących kapitanowie, tak nie mogło nas cieszyć, że wskazania liderów, odbyły się już bez naszego udziału. Brak transmisji z selekcji, wywołał niezadowolenie oraz swoisty niesmak, dlatego przedstawiciele NBA od razu zaczęli rozważać, aby przy kolejnych edycjach All-Star Game, nie zabrakło telewizyjnej relacji.

Jak ocenił Adam Silver, nowy format Meczu Gwiazd wyraźnie sprawdził się, dlatego w przyszłym roku, zostanie ona rozwinięta m.in. o relacjonowany Live Draft:

Przed rokiem, gdy ustalaliśmy ze Związkiem Graczy tę nową formułę, obawialiśmy się, że jeśli zrobimy z tego show, wokół najpozytywniejszej imprezy w całym sezonie, zrobi się dużo negatywnego szumu. Nie chcieliśmy dopuścić, aby doszło do czego negatywnego, co mierzyłoby w któregokolwiek zawodnika. Może jednak podeszliśmy do tego zbyt zachowawczo? Tym bardziej, że nawet od samych zawodników płynęły opini, aby zrobić z tego prawdziwy Draft. Wygląda więc na to, że w przyszłym roku ten swoisty Draft Gwiazd będzie transmitowany przez telewizję.

Szczegóły dotyczące telewizyjnego wydarzenia jakim miałaby być teraz selekcja, poznamy jednak dopiero w przyszłym sezonie. Na tę chwile komisarz Silver nie chce zdradzać sowich planów.

Jeśli nie widziałeś wydarzeń minionego Weekendu Gwiazd, wróć do nich tutaj:

1. Rising Stars
2. Sobota Konkursów (Skills Challenge, Slam Dunk Contest, Three Point Contest)
3. All-Star Game

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz