Marcin UszyńskiMarcin Uszyński
10/01/2017

Zabezpieczony: NBA: Wstajesz i Wiesz! Świetny występ Davisa przeciwko NYK. Derrick Rose nie przyszedł na mecz. Super-KAT przeciwko Maverics

Ta treść przeznaczona jest tylko dla osób wspierających portal zaspany.com. Jeśli chcesz otrzymać od nas dostęp do wpisów chronionych hasłem i przy okazji masz ochotę wesprzeć autorów strony, to wybierz jedną z opcji wsparcia na naszym koncie patronite.pl. Do wyboru masz progi wsparcia o wartości 5/10/20 i 50 PLN. Wybierając wsparcie o wartości min. 10 PLN zyskujesz nie tylko dostęp do treści (relacji z nocy „NBA: Wstajesz i Wiesz!” oraz zapowiedzi kolejki „Dziś w nocy”), ale także zaspany gift w postaci zaspanej zawieszki na drzwi. Wspierający w kwocie 50 PLN otrzymają od nas również zaspany kubek.

Jeśli nadal masz wątpliwości czy wesprzeć stronę, koniecznie przeczytaj wpis, w którym tłumaczymy naszą decyzję oraz sprawdź wszystkie nasze darmowe teksty. Mamy nadzieję, że przekonasz się, że warto wspierać niszowe projekty tworzone przez Twoich ulubionych autorów.

This post is password protected.