Wojtek
02/01/2017

Akademicki rozkład jazdy 2-8.01

Czas na nowo roczny tydzień z NCAA. A zarazem tydzień, w którym na dobre rozkręci nam się gra w ramach konferencji. Już w tym momencie kilka ekip mocno zaskoczyło. Kilka też zawodzi. Zobaczmy co ciekawego czeka nas w tym tygodniu. 

Poniedziałek 2.01

Weekend był naprawdę mocno obsadzony. Poniedziałek to dzień odpoczynku. Nie gra nikt z czołowej 25-tki tego sezonu. Sporo ekip ze środka stawki I dywizji i jej drugiej połowy.

20.00 Siena – Canisius
20.00 Columbia – Maine
22.00 William&Mary – Hofstra
22.30 Northeastern – Drexel
23.00 North Texas – Old Dominion
01.00 Chattanoga – UNC Greensboro
01.00 The Citadel – Wofford
01.00 Monmouth – St. Peter’s
01.00 Iona – Fairfield
01.00 Hartford – Yale
01.00 Harvard – Vermont
01.00 Elon – UNC Wilmington
02.00 Appalachian State – UT-Arlington
02.00 Texas Southern – Alcorn State
02.30 Stephen F. Austin – McNesse
02.30 Prairie View A&M – Southern
03.00 UL Lafayette – Arkansas Little-Rock

Mecz dnia: Havard vs. Vermont.

Wtorek 3.01

Wtorek może nie jakoś szczególnie napakowany ale już z solidną dawką meczów zespołów z czołówki. W konferencji SEC dwa ciekawe starcia. Na początek mające ambicje wbicia się do czołówki Ole Miss zagra z silną Florida Gators. Dwie godziny później rewanż za ubiegłoroczny finał turnieju konferencji SEC czyli mecz Texas A&M z Kentucky. Oprócz tego Arkansas z Tennessee i Alabama z Mississippi State. Southeastern tego dnia na tapecie.

Sporo dobrego również w Big 12. Oklahoma zagra z rewelacją rozgrywek czyli TCU, którzy sprawili mnóstwo problemów na otwarcie samemu Kansas. Oklahoma może mieć problem aby wygrać ten mecz. Kansas za to nie powinni mieć problemów z Kansas State. West Virginia zagra z nieobliczalnymi Texas Tech.

W ACC North Carolina spróbuje zmazać plamę z otwarcia z Georgia Tech. Rywal wymagający i również podrażniony porażką na otwarcie – Clemson.

Starcie dnia w ramach Big Ten czyli mecz dwóch faworytów do I miejsca na koniec gier sezonu zasadniczego. Wisconsin kontra Indiana. Hayes kontra Bryant. Oby obie ekipy w końcu się przebudziły.

00.30 Arkansas – Tennessee
01.00 Ole Miss – Florida
01.00 Wisconsin – Indiana
01.00 North Carolina – Clemson
01.00 Saint Joseph’s – Rhode Island
01.15 East Carolina – UCF
02.00 Dayton – St. Bonaventure
02.30 Alabama – Mississippi State
03.00 Texas A&M – Kentucky
03.00 Oklahoma – TCU
03.00 Kansas State – Kansas
03.15 West Virginia – Texas Tech

Mecz dnia: Wisconsin kontra Indiana.

Środa 4.01

Mecz dnia wybrałem nieco subiektywnie. De facto meczów dnia będzie kilka. Oto moje alternatywne propozycje.

1) starcie w Big East czyli niepokonany obrońca tytułu Villanova kontra Butler.

2) Głęboki roster Louisville kontra zawsze groźne i niewygodne Notre Dame w ramach meczów w ACC.

3) Temple – SMU. Czyli dwie ekipy o których cicho w tym sezonie a nie grają źle. SMU to przy słabej dyspozycji UConn faworyt w konferencji a Temple marzy o powtórzeniu doskonałego poprzedniego sezonu.

4) w MWC starcie faworyta SDSU z rewelacyjną w tym sezonie Nevadą.

Środa to dzień z ACC. Oprócz meczu Louisville z Notre Dame sporo innych gier. Georgia Tech będzie polowała na dublet. Po pokonaniu UNC teraz zagrają z Duke. Miami(FL) zagrają z Syracuse. Obie ekipy nie mają najlepszego okresu. Oprócz tego Virginia Tech z Pittsburghiem czyli dwie ekipy ze środka tabeli, które chcą coś ugrać. Ich przeciwnikami odpowiednio NC State i Virginia. Czyli nie łatwi rywale.

00.30 Rutgers – Michigan State
00.30 Villanova – Butler
01.00 Auburn – Vanderbilt
01.00 South Carolina – Georgia
01.00 Georgia Tech – Duke
01.00 Miami(FL) – Syracuse
01.00 VCU – Duquesne
01.00 Providence – Georgetown
02.00 Oklahoma State – Texas
02.00 Iowa State – Baylor
02.00 Drake – Wichita State
02.30 Penn State – Michigan
02.30 Creighton – St. John’s
03.00 LSU – Missouri
03.00 Virginia Tech – NC State
03.00 Louisville – Notre Dame
03.00 Virginia – Pittsburgh
03.00 Oregon – Washington
03.00 Tulsa – Houston
03.00 Temple – SMU
04.00 Long Beach State – UC Irvine
04.00 Wyoming – Fresno State
05.00 Boise State – UNLV
05.00 San Diego State – Nevada

Mecz dnia: Iowa State kontra niepokonane Baylor Bears. 

Czwartek 5.01

Czwartek to dzień z zachodnim wybrzeżem. Lepiej położyć się wcześniej i wstać o 3 w nocy na mecz Californii z UCLA oraz trzecią potyczkę Zags w WCC. Po zakończeniu tych spotkań kolejne dwa ciekawe mecze w PAC-12 i WCC.

01.00 Purdue – Ohio State
01.00 Connecticut – Memphis
01.00 Wofford – Chattanoga
01.00 Davidson – George Washington
01.00 Vermont – Maine
02.00 Middle Tennessee – Rice
03.00 Iowa – Nebraska
03.00 Minnesota – Northwestern
03.00 California – UCLA
03.00 Colorado – Arizona State
03.00 Gonzaga – San Francisco
04.00 Utah – Arizona
04.00 Loyola Marymount – Pepperdine
05.00 Stanford – USC
05.00 BYU – Saint Mary’s

Mecz dnia: Mecze na zachodnim wybrzeżu w Pacific-12 i WCC.

Piątek 6.01

Piątek to ostre hamowanie w porównaniu do środy czy wtorku. Hamowanie przed weekendem. Nie będzie jednak tak, że zupełnie nie będzie na co rzucić okiem. Co najmniej dwa ciekawe mecze tego dnia. Oakland kontra Valparaiso czyli pojedynek dwóch faworytów Horizon League. Starcie dnia w ramach konferencji A-10. Rhode Island kontra Dayton!

01.00 Iona – Monmouth
01.00 Rhode Island – Dayton
02.00 Milwaukee – Green Bay
03.00 Oakland – Valparaiso

Mecz dnia: Rhode Island kontra Dayton. 

Sobota 7.01

W momencie kiedy to piszę mecz pomiędzy Texas A&M a South Carolina czyli bardzo ciekawe starcie w ramach konferencji SEC nie ma jeszcze dokładnej godziny startu.

Ból głowy co oglądać czyli tradycyjna sobota z NCAA. Sami spójrzcie. Mój wybór padnie prawdopodobnie na mecze:
1) TCU – West Virginia
2) Maryland – Michigan
3) Illinois – Indiana
4) NC State – North Carolina
5) nad ranem to już jak zdrowie i forma pozwoli. Sporo dobrych meczów na zachodzie USA.

18.00 Pittsburgh – Syracuse
18.00 East Carolina – Temple
18.00 Butler – Georgetown
18.00 DePaul – Seton Hall
19.00 Missouri – Georgia
19.00 Michigan State – Penn State
19.00 TCU – West Virginia
20.00 Boston College – Duke
20.00 Virginia Tech – Florida State
20.00 Louisville – Georgia Tech
20.00 Creighton – Providence
20.30 St John’s – Xavier
21.00 Clemson – Notre Dame
21.00 Oklahoma – Kansas State
21.00 Oregon State – Washington
21.15 Maryland – Michigan
21.30 Mississippi State – LSU
21.30 Arkansas Little-Rock – Appalachian State
23.00 Illinois – Indiana
23.00 Utah – Arizona State
23.00 South Florida – SMU
23.15 Tennessee – Florida
00.00 Ole Miss – Auburn
01.00 Vanderbilt – Alabama
01.00 Oregon – Washington State
01.00 Oklahoma State – Baylor
01.00 Penn – Princeton
01.15 Kansas – Texas Tech
01.30 Marquette – Villanova
02.00 NC State – North Carolina
02.00 Cal Poly – UC Davis
02.30 Arkansas – Kentucky
03.00 Pacific – BYU
03.00 Cincinnati – Houston
03.15 Texas – Iowa State
03.30 Colorado – Arizona
04.00 Gonzaga – Portland
04.30 Hawaii – UC Irvine
05.00 Saint Mary’s – San Francisco
05.00 San Diego State – Boise State
05.15 Nevada – New Mexico

Mecz dnia:

Niedziela 8.01

Na tą chwilę trzy mecze w ramach rozgrywek w konferencji Big Ten nie mają jeszcze sprecyzowanych godzin rozgrywania. W miarę możliwości postaram się później je uzupełnić. Te mecze to starcia:

Wisconsin – Purdue
Rutgers – Iowa
Northwestern – Nebraska

18.00 Richmond – George Washington
19.00 Detroit Mercy – Valparaiso
20.00 Davidson – Saint Louis
20.00 Albany – Stony Brook
21.00 Memphis – Tulane
22.00 Wichita State – Northern Iowa
23.00 UCF – Connecticut
23.00 Oakland – UIC
01.30 Ohio State – Minnesota
02.00 Wake Forest – Virginia
02.00 Stanford – UCLA
04.00 California – USC

Mecz dnia: Wisconsin kontra Purdue.

Loading Facebook Comments ...

Komentarze