Turniejowy rozkład jazdy 16-17.03 – I Runda NCAA Tournament.

Znamy czterech uczestników, którzy wygrywając swoje mecze w rundzie First Four uzupełniają nam główną część drabinki. Są to ekipy Mount St Mary’s, Kansas State, USC Trojans i UC Davis. Teraz czas spojrzeć co nas czeka w I rundzie w ciągu najbliższych dwóch dni. 

W sumie 32 mecze, które wyłonią nam pary II rundy, która gra już w sobotę i niedzielę! Tempo pierwszego tygodnia z NCAA Tournament jest zabójcze!

Czwartek 16.03

17.15 Princeton – Notre Dame
17.40 UNC Wilmington – Virginia

18.30 Winthrop – Butler
19.00 South Dakota State – Gonzaga

19.45 Bucknell – West Virginia
20.10 East Tennessee State – Florida

21.00 Middle Tennessee – Minnesota
21.30 Vanderbilt – Northwestern

23.50 Xavier – Maryland
00.10 Mount St Mary’s – Villanova

00.20 VCU – Saint Mary’s
00.27 Vermont – Purdue

02.20 Florida Gulf Coast – Florida State
02.40 Virginia Tech – Wisconsin

02.50 North Dakota – Arizona
02.57 Nevada – Iowa State

Piątek 17.03

17.15 Oklahoma State – Michigan
17.40 New Mexico State – Baylor

18.30 Seton Hall – Arkansas
19.00 Iona – Oregon

19.45 Jacksonville State – Louisville
20.10 USC – SMU

21.00 Texas Southern – North Carolina
21.30 Rhode Island – Creighton

23.50 UC Davis – Kansas
00.10 Wichita State – Dayton

00.20 Troy – Duke
00.27 Kansas State – Cincinnati

02.20 Michigan State – Miami
02.40 Northern Kentucky – Kentucky

02.50 Marquette – South Carolina
02.57 Kent State – UCLA

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

TOP 5 (17.12.18)
Newsroom
36 odsłon
36 odsłon

TOP 5 (17.12.18)

Marcin Uszyński - 18/12/2017