Wojtek
18/03/2017

Turniejowy rozkład jazdy 18-19.03 II runda NCAA Tournament.

Na większe refleksje odnośnie I i II rundy przyjdzie czas w ciągu trzech dni przerwy od turnieju jakie czekają nas od poniedziałku do środy. Tegoroczny turniej to kilka ciekawych historii, które już teraz piszą się na naszych oczach. Dzisiaj zobaczmy co nas czeka w II rundzie. 32 ekipy walczą o tytuł!

Sobota 18.03

17.10 West Virginia – Notre Dame
19.40 Wisconsin – Villanova

22.15 Northwestern – Gonzaga
23.10 Xavier – Florida State

00.10 Middle Tennessee – Butler
00.45 Saint Mary’s – Arizona

01.40 Virginia – Florida
02.40 Iowa State – Purdue

Niedziela 19.03

17.10 Michigan – Louisville
19.40 Wichita State – Kentucky

22.15 Michigan State – Kansas
23.10 Arkansas – North Carolina

00.10 Rhode Island – Oregon
00.45 USC – Baylor

01.40 South Carolina – Duke
02.40 Cinncinati – UCLA

Loading Facebook Comments ...

Komentarze