Turniejowy rozkład jazdy – First Four 14-15 III

To już dzisiaj. Startuje runda First Four. Osiem ekip powalczy o cztery miejsca w głównej drabince turnieju. Oto co nas czeka przez najbliższe dwa dni w NCAA Tournament.

Wtorek 14.03

23.40 Mount St Mary’s – New Orleans

02.10 Kansas State – Wake Forest

Mój typ: New Orleans, Wake Forest

Środa 15.03

23.40 North Carolina Central – UC Davis

02.10 USC – Providence

Mój typ: UC Davis, USC

Marzec to nie tylko najbardziej znany turniej. W jego cieniu toczą się trzy inne. Najbardziej znany i prestiżowy z nich to NIT – National Invitational Tournament. Mecze tego turnieju startują również dzisiaj o północy.

Jeśli to co piszę w ogóle was nie zachęca to przytoczę tylko kilka ekip, które będziemy mogli tam zobaczyć: Iowa, Colorado, UCF, TCU, BYU, Illinois State. Te ekipy zagrają jutro. Dzisiaj w ramach NIT w jej pierwszej rundzie zagrają: Syracuse, Ole Miss, Monmouth, Indiana, Clemson, Utah czy California. Od kiedy interesuje się NCAA nie widziałem, tak interesującej drabinki turnieju NIT.

Oprócz tego turnieju są jeszcze dwa inne. Ich nazwy to CBI i CIT. Nazwy przypominają bardziej jakieś sprawy podatkowe. Oto wszystkie trzy drabinki

NIT

CBI

CIT 

Padło kilka pytań z waszej strony. Gdzie oglądać turniej? Generalnie są trzy opcje.

1) Streamy w sieci. Każdy z was ma swoje ulubione strony z których czerpie. Ze swojej strony mogę polecić:

Wizwig

Jakość przekazu na tej stronie, może nie powala, nie jest to jakość HD. Jednak streamy z tej strony są stabilne a jakość również nie mrozi krwi w żyłach. Przez cały sezon były tutaj linki do niemal wszystkich transmitowanych w USA spotkań. Myślę, że podczas turnieju to się nie zmieni.

Propozycja Krzyśka Kosidowskiego

2) ESPN Player. Dostęp do całego turnieju, począwszy od rundy First Four aż do finału 3 kwietnia kosztuje w tej opcji 15 euro. Przy obecnym kursie jest to nieco ponad 60 złotych. Co otrzymacie w zamian? Wszystkie mecze turnieju na żywo i z odtworzenia. Dostęp do wszystkich meczów z tego sezonu. Dzień po finale dostęp będzie zablokowany. To bardzo dobra opcja w rozsądnych pieniądzach. Gorąco polecam. ESPN Player nie jest na takim etapie rozwoju, jak choćby ILP jednak zdecydowanie warto się skusić.

3) MMLive. Czyli oficjalna platforma turnieju. Jak pisze Krzysiek Kosidowski na collegehoops.pl

Z legalnych opcji fani w USA mają do dyspozycji masę platform za pomocą których będzie można uruchomić March Madness Live. W Polsce żeby oglądać przez tą stronę trzeba będzie się wspomagać wtyczkami VPN, a i to może nie wystarczyć. Warto jednak nadmienić, że sporo historycznych materiałów i nie tylko jest dostępnych bez zbędnego kombinowania po wyłączeniu ad-blocka.

4) Jeśli zaś chodzi o oglądanie z odtworzenia, najpewniejszym źródłem będzie ten kanał na YouTube.

To niestety wszystkie opcje. Kiedyś było dużo łatwiej. MMLive był darmowy, w Polsce nadawało ESPN America. Wciąż jednak jest kilka opcji aby obejrzeć turniej. Przypominam. Wtorek 23.40. Zaczynamy Taniec z gwiazdami akademickiego basketu!

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz