RAPORT: LeBron James w Los Angeles Lakers z 4 letnim kontraktem!

02/07/2018
1,103 Shares 15089 Odsłon

Informacja została przed paroma minutami podana na instagramie oraz twiterze Klutch Sports Group. Szybko jednak wszystko poszło w świat, bo wiadomości podawali dalej najbardziej uznani dziennikarze jak Wojnarowski, Windhorst czy Marks.

Kierunek obrany przez LBJ’a czyli Los Angeles, wcale nie dziwi, ale dziwi „długoletniość” kontraktu, bo James przyzwyczaił nas ostatnimi laty do umów 1+1 z opcją dla gracza. Tym razem jednak w grę wchodzą 4 lata, 154$ mln i co ciekawe brak klauzuli „no trade”, która umożliwiałaby mu blokowanie każdej wymiany do innego klubu. LeBron według Bobby’ego Marksa z ESPN ma zarabiać kolejno $35.65M, $37.43M, $39.21M and $41M. Pod koniec kontraktu James rocznikowo będzie miał 38 lat, ale już przed początkiem Wolnej Agentury mówiło się, że to może być umowa na dłuższy okres, by osiąść z rodziną gdzieś na dłużej. Przypomnijmy, że ex-Kawalerzysta ma w Kalifornii dwa domy i często spędzał tutaj wakacje. Czynnik „rodzinny” miał tutaj być jednym z najważniejszych przy podejmowaniu decyzji.

Przypomnijmy jeszcze, że już latem ubiegłego roku dwaj zaprawieni w bojach dziennikarze (jeśli chodzi o przepowiadanie „przyszłości” LeBrona), czyli Chris Sheridan i Peter Vecsey pisali iż relacje Kinga Jamesa z Danem Gilbertem są „nie do naprawienia” i na pewno nie zobaczymy go już po tym sezonie w barwach Cavaliers.

MOŻESZ BYĆ ZAINTERESOWANY

Loading Facebook Comments ...

Zostaw komentarz